O penzionu Slunce


Penzion se nachází v Loučné v údolí horního toku Desné v malebné přírodě pod Červenohorským sedlem. Loučná nad Desnou je pro všechna roční období výborným místem pro zahájení putování po Jeseníkách a jesenických krásách. Loučná nabízí po celý rok aktivity i relaxaci pro všechny věkové skupiny i návštěvníky s různými zájmy.

Náš penzion je ideálním místem pro:

- Ozdravné a relaxační pobyty.
Penzion leží pouze 5km od Velkých Losin, které nabízejí jak široké spektrum historických zajímavostí, tak relaxační kůry v místích lázních, můžete absolvovat příjemnou procházku lázeňským parkem s ochutnávkou minerálních pramenů nebo smočit unavené tělo v termálním koupališti. Nebo můžete navštívit i Priessnitzovy léčebné lázně Jeseník, které jsou celosvětově známé díky mimořádnému klimatu a jsou vzdálené pouze 30 minut autem.

- Rodinnou dovolenou

- Odpočinek a relaxaci
Pro naše hosty je k dispozici například společenská místnost s kulečníkem, vnitřní bazén, finská sauna a mnoho dalšího. Při teplých letních večerech můžete posedět na příjemné venkovní terase,kde milovníci grilovaného jídla mají možnost využít zahradní gril (krb).
© Všechna práva vyhrazena Penzion Slunce

TOPlist Katalog ubytování hotely, penziony, ,motely, pensiony SEO Seznam Zpětné odkazy Penzion Slunce bei Ferienhaus-Liste.de